Солени вкусови

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Protekal крокети со вкус на пилешкo - кутија 7 оброци
Protekal крокети со вкус на пилешкo - кутија 7 оброци (1. фаза) Упатство за подготовка: Во 40 мл ..
1.190 MKD
Protekal медитерански омлет - кутија 7 оброци
Protekal медитерански омлет - кутија 7 оброци (1. фаѕа) Упатство за подготовка:Во 120мл вода се д..
1.190 MKD
Protekal омлет со вкус на сланина - кутија 7 оброци
Protekal омлет со вкус на сланина - кутија 7 оброци (1. фаза) Упатство за подготовка:Во 120мл вод..
1.190 MKD
-8%
Protekal омлет со кромид (без глутен) - кутија 7 оброци
Protekal омлет со кромид (без глутен) - кутија 7 оброци (1. фаѕа) Упатство за подготовка:Во 120мл..
1.092 MKD1.190 MKD
Protekal пица - кутија 7 оброци
Protekal пица - кутија 7 оброци (1. фаза) ТЕСТО ЗА ПИЦА / Упатство за подготовка: Во 40 мл вода с..
1.190 MKD
Protekal фил за пица - кутија 7 кесички
Protekal фил за пица - кутија 7 кесички (не е оброк) Додаток за Protekal оброците Упатство за ..
560 MKD
Protekal супа со брокули - кутија 7 оброци
Protekal супа со брокули - кутија 7 оброци (1. фаза) Подготовка: Истурете една кесичка во чинија...
1.190 MKD
Protekal крем пилешка супа со двопек - кутија 7 оброци
Protekal крем пилешка супа со двопек - кутија 7 оброци (1. фаза) Подготовка: Во 180 мл вода се до..
1.190 MKD
Protekal мексичка супа - кутија 7 оброци
Protekal мексичка супа - кутија 7 оброци (1. фаза) Подготовка: во 250 мл вода се додава содржинат..
1.190 MKD
Protekal супа од шампињони - kutija 7 obroci
Protekal супа од шампињони - kutija 7 obroci (1. faza) Подготовка: во 250 мл вода се додава содрж..
1.190 MKD
Protekal Француска супа со кромид - кутија 7 оброци
Protekal Француска супа со кромид - кутија 7 оброци (1. фаза) Подготовка: Истурете една кесичка в..
1.190 MKD
Protekal тајландска супа  (без глутен) - кутија 7 оброци
Protekal тајландска супа (без глутен) - кутија 7 оброци (1. фаза) Подготовка: Истурете една кесич..
1.190 MKD
Protekal паста болоњезе - кутија 5 оброци
Protekal шпагети болоњезе - кутија 5 оброци (3. и 4. фаза) Подготовка: Содржината од кесичката 44..
780 MKD
Protekal рижото со сирење и печурки - кутија 5 оброци
Protekal рижото со сирење и печурки - кутија 5 оброци (3. и 4. фаза) Подготовка: Содржината од ке..
780 MKD
Protekal чили оброк - кутија 5 оброци
Protekal чили оброк - кутија 5 оброци (1. фаза) Подготовка: Во 170 мл врела вода се додава содржи..
850 MKD
-22%
Protekal чипс со свит чили сос
Protekal чипс со свит чили сос (1. фаза) Подготовка: готов производ. Произведено во Франција. ..
169 MKD218 MKD
Protekal чипс со крем и зачини
Protekal чипс со крем и зачини (1. фаза) Подготовка: готов производ. Произведено во Франција. ..
218 MKD
Protekal чипс барбикју
Protekal чипс барбикју (1. фаза) Подготовка: готов производ. Произведено во Франција. ..
218 MKD
Protekal чипс тортитос со пилешко
Protekal чипс тортитос со пилешко (1. фаза) Подготовка: готов производ Проиѕведено во Франција..
218 MKD
Protekal чипс тортитос со сланина
Protekal чипс тортитос со сланина (1. фаза) Подготовка: готов производ Проиѕведено во Франција..
218 MKD
Protekal леб (без глутен) - кутија 7 оброци
Protekal леб (без глутен) - кутија 7 оброци (1. фаза) Подготовка:Во 40 мл вода се додава содржина..
1.190 MKD
Protekal чорицо шунка без глутен - 1 оброк
Protekal чорицо шунка без глутен - 1 оброк (1. фаза) Подготовка: готов производ. Произведено во Ф..
218 MKD
Protekal грисини со сусам - кутија 2 оброци
Protekal чипс барбикју (1. фаза) Подготовка: готов производ. Произведено во Франција. ..
436 MKD
Protekal мини багети
Protekal мини багети (1. фаза) Подготовка: готов производ. Произведено во Франција. ..
218 MKD
Protekal мафин со маслинки и сланина - кутија 7 оброци
Protekal мафин со маслинки и сланина - кутија 7 оброци (1. фаза) Подготовка: Додајте 32..
1.190 MKD
Protekal туна салата - кутија 2 оброци
Protekal туна салата - кутија 2 оброци (1. фаза) Подготовка: Готов производ Произведено во Фра..
590 MKD
Protekal палачинка со сирење и сланина - кутија 7 оброци
Protekal палачинка со сирење и сланина - кутија 7 оброци (1. фаза) Подготовка: во 70 мл ладн..
1.190 MKD
Protekal топчиња со павлака
Protekal топчиња со павлака Подготовка: готов производ. 1. фаза ..
218 MKD
Protekal вафла со сирење - кутија 6 оброци
Protekal вафла со сирење - кутија 6 оброци (3. и 4. фаза) Подготовка: готов производ. Произведено..
1.092 MKD
Protekal © 2021. UKION SHOPS