Protekal чипс со крем и зачини

Protekal чипс со крем и зачини

218 MKD
Шифра на производ: soleni_vkusovi
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Protekal чипс со крем и зачини (1. фаза)

Подготовка: готов производ. Произведено во Франција.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Protekal © 2021. UKION SHOPS