Protekal вафла со чоколадо - кутија 6 оброци

Protekal вафла со чоколадо - кутија 6 оброци

1.092 MKD
Шифра на производ: cokolado
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Protekal ванила вафла - кутија 6 оброци (3. и 4. фаза)

Готов производ. Произведено во Франција.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Protekal © 2021. UKION SHOPS