Protekal штанглица со кикирики и карамела - кутија 7 оброци

Protekal штанглица со кикирики и карамела - кутија 7 оброци

1.092 MKD
Шифра на производ: cokolado
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Protekal штанглица со кикирики и карамела - кутија 7 оброци (4. фаза)

Готов производ. Произведено во Франција.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Protekal © 2021. UKION SHOPS