Protekal чили оброк - кутија 5 оброци

Protekal чили оброк - кутија 5 оброци

850 MKD
Шифра на производ: soleni_vkusovi
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Protekal чили оброк - кутија 5 оброци (1. фаза)

Подготовка: Во 170 мл врела вода се додава содржината од кесичката од 33,5 гр и се меша се додека не се соедни смесата. Потоа се става во микробранова 1 минута или на рингла. Основата за чили е спремна за јадење за 5 минути.

Произведено во Франција.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Protekal © 2021. UKION SHOPS