Protekal шејк со вкус на кафе 250мл

Protekal шејк со вкус на кафе 250мл

222 MKD
Шифра на производ: pijaloci
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Protekal шејк со вкус на чоколадо (1. фаза)

Подготовка: готов производ. Произведено во Франција.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Protekal © 2021. UKION SHOPS