Protekal пудинг од кокос (без глутен) - кутија 7 оброци

Protekal пудинг од кокос (без глутен) - кутија 7 оброци

1.190 MKD
Шифра на производ: blagi_vkusovi
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Protekal пудинг од кокос (без глутен) - кутија 7 оброци (1. фаза)

Подготовка: Во 150мл ладна вода додајте ја содржината од кесичката од 25гр и мешајте се додека не се соедини смесата. Се консумира веднаш по рехидрација. За поголемо уживање може да се разлади во фрижидер или замрзивач 5 мин.

​Произведно во Франција

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Protekal © 2021. UKION SHOPS