Protekal чоколаден намаз со лешник - тегличка 115 гр

Protekal чоколаден намаз со лешник - тегличка 115 гр

365 MKD
Шифра на производ: blagi_vkusovi
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

​Protekal чоколаден намаз со лешник - тегличка 115 гр (не е оброк)

Додаток за Protekal оброците.

Готов производ

Произведено во Франција

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Protekal © 2021. UKION SHOPS