Protekal кранч праска штанглица - кутија 7 оброци

Protekal кранч праска штанглица - кутија 7 оброци

1.092 MKD1.190 MKD
Шифра на производ: cokolado
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Protekal кранч праска штанглица - кутија 7 оброци (1. фаза)

Подготовка: готов производ

Произведено во Франција

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Protekal © 2019. UKION SHOPS