Protekal криспи плус штанглица - кутија 6 оброци

Protekal криспи плус штанглица - кутија 6 оброци

1.190 MKD
Шифра на производ: cokolado
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Protekal чоко криспи штанглица - кутија 7 оброци (1. фаза)

Готов производ. Произведено во УК.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Protekal © 2021. UKION SHOPS