Производи на акција

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-8%
Protekal кранч брусница штанглица - кутија 7 оброци
Protekal кранч брусница штанглица - кутија 7 оброци (1. фаза) Подготовка: готов производ Произ..
1.092 MKD1.190 MKD
-8%
Protekal омлет со кромид (без глутен) - кутија 7 оброци
Protekal омлет со кромид (без глутен) - кутија 7 оброци (1. фаѕа) Упатство за подготовка:Во 120мл..
1.092 MKD1.190 MKD
-8%
Protekal палачинка со јаболко и карамела - кутија 7 оброци
Protekal палачинка со јаболко и карамела - кутија 7 оброци (1. фаза) Подготовка: во 70 мл ладна..
1.092 MKD1.190 MKD
-8%
Protekal чоко кранч карамела штанглицa - кутија 7 оброци
Protekal чоко кранч карамела штанглицa - кутија 7 оброци (1. фаза) Подготовка: готов производ. ..
1.092 MKD1.190 MKD
-8%
Protekal пудинг од јагода - кутија 7 оброци
Protekal пудинг од јагода - кутија 7 оброци (1. фаза) Подготовка: Во 150 мл ладна вода  ..
1.092 MKD1.190 MKD
-22%
Protekal чипс со свит чили сос
Protekal чипс со свит чили сос (1. фаза) Подготовка: готов производ. Произведено во Франција. ..
169 MKD218 MKD
-8%
Protekal пијалок со вкус на грејпфрут - кутија 7 оброци
Protekal пијалок со вкус на грејпфрут - кутија 7 оброци (1. фаза) Подготовка: Во 200 мл вода..
1.092 MKD1.190 MKD
-8%
Protekal чоколадни коцки - 1 оброк
Protekal чоколадни коцки - 1 obrok (1. фаза)  Готов производ Произведено во Франција ..
156 MKD170 MKD
-8%
Protekal пијалок со вкус на праска и манго - кутија 7 оброци
Protekal пијалок со вкус на портокал - кутија 7 оброци (1. фаза) Подготовка: Во 200 мл вода се ..
1.092 MKD1.190 MKD
Protekal © 2021. UKION SHOPS