Пијалоци

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Protekal какао пијалок - кутија 7 оброци
Protekal какао пијалок - кутија 7 оброци (1. фаза) Подготовка: Во 200 мл ладна вода  додајте..
1.190 MKD
Protekal капучино пијалок - кутија 7 оброци
Protekal капучино пијалок - кутија 7 оброци (1. фаза) Подготовка: Во 170 мл ладна вода  дода..
1.190 MKD
Protekal кафе лате (без глутен) - кутија 7 оброци
Protekal кафе лате (без глутен) - кутија 7 оброци (1. фаза) Подготовка: Во 170 мл ладна вода ..
1.190 MKD
Protekal леден чај од праска - кутија 7 оброци
Protekal леден чај од праска - кутија 7 оброци (1. фаза) Подготовка: Во 200 мл ладна вода се дода..
1.190 MKD
Protekal шејк со вкус на банана
Protekal шејк со вкус на ванила (1. фаза) Подготовка: Готов производ. Произведено во ЕУ.  ..
222 MKD
Protekal шејк со вкус на манго
Protekal шејк со вкус на малина (1. фаза) Подготовка: готов производ. Произведено во ЕУ. ..
222 MKD
Protekal шејк со вкус на праска
Protekal шејк со вкус на праска (1. фаза) Подготовка: Готов производ. Произведено во Франција. ..
222 MKD
Protekal шејк со вкус на кафе 250мл
Protekal шејк со вкус на чоколадо (1. фаза) Подготовка: готов производ. Произведено во Франција. ..
222 MKD
Protekal шејк со вкус на чоколадо
Protekal шејк со вкус на чоколадо (1. фаза) Подготовка: готов производ. Произведено во Франција. ..
222 MKD
Protekal ванила пијалок во третрапак 250мл
Protekal ванила пијалок во тетрапак 250мл (1. фаза) Готов производ, нема потреба од подготовка ..
222 MKD
Protekal пијалок со вкус на портокал - кутија 7 оброци
Protekal пијалок со вкус на портокал - кутија 7 оброци (1. фаза) Подготовка: Во 200 мл вода се до..
1.190 MKD
-8%
Protekal пијалок со вкус на грејпфрут - кутија 7 оброци
Protekal пијалок со вкус на грејпфрут - кутија 7 оброци (1. фаза) Подготовка: Во 200 мл вода..
1.092 MKD1.190 MKD
-8%
Protekal пијалок со вкус на праска и манго - кутија 7 оброци
Protekal пијалок со вкус на портокал - кутија 7 оброци (1. фаза) Подготовка: Во 200 мл вода се ..
1.092 MKD1.190 MKD
Protekal темно топло чоколадо - кутија 7 оброци
Protekal темно топло чоколадо - кутија 7 оброци (1. фаза) Подготовка: Во 200 мл ладна вода  ..
1.190 MKD
Protekal © 2021. UKION SHOPS