Благи вкусови

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-8%
Protekal палачинка со јаболко и карамела - кутија 7 оброци
Protekal палачинка со јаболко и карамела - кутија 7 оброци (1. фаза) Подготовка: во 70 мл ладна..
1.092 MKD1.190 MKD
Protekal палачинка со банана и чоколадо - кутија 7 оброци
Protekal палачинка со банана и чоколадо - кутија 7 оброци (1. фаза) Подготовка: во 70 мл ладна во..
1.190 MKD
Protekal сладолед со чоколадо - кутија 7 оброци
Protekal сладолед со чоколадо - кутија 7 оброци (1. фаза) Подготовка: во 75 мл ладна вода се..
1.190 MKD
Protekal сладолед со ванила и лешник - кутија 7 оброци
Protekal сладолед со ванила и лешник - кутија 7 оброци (1. фаза) Подготовка: во 75 мл ладна вода ..
1.190 MKD
-8%
Protekal пудинг од јагода - кутија 7 оброци
Protekal пудинг од јагода - кутија 7 оброци (1. фаза) Подготовка: Во 150 мл ладна вода  ..
1.092 MKD1.190 MKD
Protekal пудинг од карамела - кутија 7 оброци
Protekal пудинг од карамела - кутија 7 оброци (1. фаза) Подготовка: Во 150 мл ладна вода  ..
1.190 MKD
Protekal пудинг од чоколадо - кутија 7 оброци
Protekal пудинг од чоколадо - кутија 7 оброци (1. фаза) Подготовка: Во 150мл ладна вода додајте ..
1.190 MKD
Protekal мусли со јаболко и цимет - кутија 7 оброци
Protekal мусли со јаболко и цимет - кутија 7 оброци (1. фаза) Подготовка: во 100 мл ладна вода се..
1.190 MKD
Protekal петит појадок со вкус на чоколадо - кутија 7 оброци
Protekal петит појадок со вкус на чоколадо - кутија 7 оброци (1. фаза) Упатство за подготовка: во..
1.190 MKD
Protekal сутлијаш - 7 оброци
Protekal сутлијаш - 7 оброци (1. фаза) Подготовка: Во 100 мл  вода се додава содржината на к..
1.190 MKD
Protekal пудинг од чоколадо и карамела со парчиња чоколадо (без глутен) - кутија 7 оброци
Protekal пудинг од чоколадо и карамела со парчиња чоколадо (без глутен) - кутија 7 оброци (1. фаза) ..
1.190 MKD
Protekal чоколаден мафин - кутија 7 оброци
Protekal чоколаден мафин - кутија 7 оброци (1. фаза) Подготовка: Во 75 мл ладна вода  додајт..
1.190 MKD
Protekal пудинг од кокос (без глутен) - кутија 7 оброци
Protekal пудинг од кокос (без глутен) - кутија 7 оброци (1. фаза) Подготовка: Во 150мл ладна вода..
1.190 MKD
Protekal банана сплит десерт - кутија 7 оброци
Protekal банана сплит десерт - кутија 7 оброци (1. фаза) Подготовка: Во 150мл ладна вода дод..
1.190 MKD
Protekal чоколаден намаз со лешник - тегличка 115 гр
​Protekal чоколаден намаз со лешник - тегличка 115 гр (не е оброк) Додаток за Protekal оброците. ..
365 MKD
Protekal © 2021. UKION SHOPS